Які поживні речовини Вам потрібні.

 

Людський організм складається з майже сотні необхідних речовин: вітамінів, мікроелементів… Дефіцит кожного з них проявляється певними захворюваннями, та симптомами. Наша фітоаптека надає Вам унікальну можливість – безкоштовно пройти тест “Які речовини Вам потрібні”. Серед 168-ми симптомів Ви відмічаєте свої і отримаєте індивідуальний перелік речовин, яких не вистачає Вашому організму. Результат тесту дасть Вам можливість: запобігати серйозному захворюванню, звернувшись до лікаря, переглянути свій раціон харчування.
Повноцінно харчуватися в сучасних умовах занадто складно. Багато продуктів вже не мають потрібної харчової цінності по причині антилюдських технологій виробництва. Переважна більшість населення не працює так тяжко, як це було в 19-20 століттях. Сьогодні механізовані майже всі технологічні процеси. Якщо людина не отримує фізичні навантаження, то і продуктів харчування вона вживає менше, відповідно і корисних речовин. Висока ціна продуктів теж обмежує раціон переважної більшості українських сімей.

Розвинуті країни світу вже     півстоліття вирішують проблему дефіциту речовин в організмі додаванням в раціон біологіно-активних добавок, в нашій країні, по новому законодавству – харчових добавок. Безумовно є шкідливі харчові добавки, про які ми писали в розділі “Статті”. Корисні харчові добавки фітопрепарати пропонуємо ми. Адже сама природа піклується про людину – в травинці, мікрочастинці заклавши все необхідне для здоров’я людини.

Для початку проходження тесту нажміть посилання «Почати тест». Якщо тест відображається некоректно, зайдіть на сайт фітоаптеки з іншого браузера.


Якщо Ви вважаєте цей тест корисним, то ставте поділиться в своїй соціальній мережі.
Почати тест