Чому рослини лікують.

Наймудріша книга «Біблія» дає нам рекомендації відносно лікування свого фізичного тіла: не грішити та вживати рослини. «Над потоком виросте на його березі з цього й з того боку всяке дерево їстивне; не опаде його листя, і не перестане плід його, кожного місяця буде давати первоплоди, бо вода його вона зо святині виходить, і буде плід його на їжу, а його листя на ліки». Ізекіль.47.12. Травами лікували ще з часів появи людини на землі.
Сьогодні ми спробуємо розібрати лікувальний механізм трав. Рослина складається з клітковини та води в середньому співвідношенні 20/80. Клітковина – перш за все сорбент для нашого кішківника, який втягує в себе непотрібні організму відходи. Також вона містить багато корисних для здоров’я органічних сполук: аміни, глікозити, пектини, рослинні гормони, білки, ефірні та жирні олії, органічні кислоти… Вони приймають активну участь в життєдіяльності нашого тіла.
Органічні сполуки в свою чергу містять певний унікальний набір мікроелементів, в органічній формі, яка добре засвоюється організмом. Якщо у Вашому організмі — дефіцит йоду, то виникнуть проблеми з щитовидкою, пам’яттю, терморегуляцією, вагітністю… Допоможуть у цьому випадку фітопрепарати ламінарії, зеленого волоського горіха…
80% маси рослин, так само як і людського організму, становить вода. Ця вода зазнала фільтрації через, грунти, коріння, тобто вона очищена. Але основна цінність рослинної води полягає в низькому ОВП (окислювально-відновний потенціал), який необхідний для проходження через мембрани клітини поживних речовин та води. ОВП рідин організму (кров, материнське молоко…) -100 -200 млволт. Окислювально-відновний потенціал рослинної води менше чим – 200. Чим більший мінус, тим більші антиоксидантні властивості має рідина. Тобто така рідина зв’язує вільні радикали, очищає клітину, лікує та омолоджує. Таку воду називають жива вода. Лікувальні рослини мають в своєму складі живу воду. Тому останнім часом українські виробники фітопрепаратів випускають БАЖ (біологічно-активна рідина).
Наша фітокрамниця Фітосила, природне оздоровлення, надає Вам можливість відчути лікувальний ефект рослин в різних формах: сухі трави (вигідне пакування), фіточаї, БАЖи, масла, таблетовані форми, настоянки.
Особливості лікування фітопрепаратами:
 мінімальний курс лікування – 1 місяц;
 для покращення лікування бажано почистити сосуди та підняти імунітет;
 обов’язково повідомити продавця про інші хвороби, щоб він зміг врахувати протипоказання.
Ми Вас чекаємо за адресою: м.Березань, вул. Привокзальна, 1а. з 9-ї по 15 -у год. Понеділок, вівторок – вихідний. А також, Ви можете зробити замовлення на сайті.